Profesionální

BOWLING

Bowling je společenská hra, která zpestří Vaše posezení s přáteli, firemní večírky, rodinné oslavy nebo si ji můžete zahrát jen tak pro radost. Je to však i nelítostný sport, který má přísná pravidla.

Team

BUILDING

Zaujal Vás bowling , ale nechcete zde potkat nikoho cizího? Naše restaurace je Vám k dispozici také k soukromým či firemním akcím. Bowling je jedna z nejoblíbenějších team buildingových aktivit.

Zjednodušená

PRAVIDLA BOWLINGU

Hra bowling se sestává z deseti částí. Každý hráč hraje vždy dva hody Pouze v desáté, poslední části, má možnost až tří hodů. Pokud jsou prvním hodem poraženy všechny kuželky, druhý hod se již nehází.

Strike = všechny kuželky jsou shozeny prvním hodem. Počítání pro jeden strike je 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou hodech.
Double = dva po sobě jdoucí striky. Počítá se pro první strike 20 plus počet kuželek sražených v první následující části po druhém striku.
Triple = tři po sobě jdoucí striky. Počítá se pro první strike 30.
Spare = pokud neporažené kuželky po prvním hodu jsou při následujícím druhém hodu doraženy. Počítání pro spare je 10 plus počet kuželek shozených při hráčově následujícím hodu.

K dosažení maximálních 300 bodů musí hráč nakoulet 12 striků za sebou.

Formulář

REZERVACE

Načítám...