Naše

HISTORIE

Jsme rodinná restaurace s tradicí od roku 1994. Od samotného počátku se snažíme hostům podávat pokrmy z nejkvalitnějších surovin. Domácí kuchyně rychle zachutnala místním.

Naše

POSLÁNÍ

Srdečně Vás zveme na návštěvu naší rodinné Restaurace Jelen, kde Vás pohostíme tradičními českými jídly, abyste měli dostatek energie na cestování (nejen) po Jihočeském kraji.

FOTO3073
Tatarák

Vždy čerstvé

POKRMY

V Restauraci Jelen připravujeme tradiční česká jídla z kvalitních a čerstvých surovin. Nedáte si u nás kebab ani pizzu, zato pro Vás připravíme poctivý guláš, zvěřinu či rybu – vše od prověřených dodavatelů a českého původu.

Jak říkaly naše babičky, polévka je grunt. Klademe na ně proto důraz, neboť jsou součástí každého správného jídla. Obzvláště pyšní jsme na svou česnečku.

Všechny pokrmy připravujeme s maximální péčí a úsilím tak, aby byl spokojený strávník – Vy.

Na jídlo

NA ZÁBAVU

Něco málo

O NAŠÍ RESTAURACI

Jsme rodinná restaurace s tradicí od roku 1994.

Nacházíme se v příjemné a klidné lokalitě na okraji Českých Budějovic v Suchém Vrbném.

Mimo denního menu a stálé nabídky nabízíme také zázemí pro rodinné oslavy, svatby, party nebo firemní akce a večírky.

Rádi pro Vás připravíme rodinný oběd či příjemné posezení s přáteli nebo obchodními partnery.

K příjemnému vyžití a zpestření času nejen při firemních či rodinných akcích jsou dále k dispozici: kulečník, stolní fotbal a šipky.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým restaurace U Jelena.

Tým Restaurace Jelen

Bowling

BOWLING

Bowling je společenská hra, která zpestří Vaše posezení s přáteli i firemní večírky. Je to však i nelítostný sport, který má přísná pravidla. Návštěvníci mají k dispozici 2 dráhy a dostatečné množství koulí ke hře, speciální bowlingovou obuv zapůjčujeme bez poplatku.

FOTO3102

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

V těsné blízkosti naší restaurace se nachází prostorné, oplocené dětské hřiště s množstvím herních prvků včetně pískoviště.
Rodičům i dětem rádi nabídneme nápoje (i dětské) a pokrmy včetně „dobrot“ pro děti z naší nabídky. Zákusky ke kávě a domácí limonády dle denní nabídky.

FOTO3077

SALÓNKY

SVATBY & FIREMNÍ VEČÍRKY

Rozmanité prostory naší restaurace umožňují pořádání nejrůznějších rodinných či firemních akcí. Jsme připraveni nabídnout Vám kompletní servis a zázemí pro Vaši akci, případně Vám uspořádat akci na míru dle Vašich představ.

Recenze

NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Další informace

STRAVENKY

Další informace

PLATEBNÍ KARTY

V restauraci přijímáme tyto platební karty