Tipy

PRO RODINY

Přemýšlíte kde uspořádat rodinnou či dětskou oslavu nebo chcete vyrazit jen na příjemný rodinný oběd či posezení s přáteli? Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás připravíme Vaši akci na míru.

Kontakt & Rezervace
FOTO3090
Salónek VIP

Tipy

PRO FIRMY

Rozmanité prostory naší restaurace umožňují pořádání nejrůznějších rodinných či firemních akcí. Jsme připraveni nabídnout Vám kompletní servis a zázemí pro Vaši akci, případně Vám uspořádat akci na míru dle Vašich představ.

K dispozici je VIP salonek až pro 25 osob. Salónek má samostatné zázemí a vstup na terasu restaurace. K dispozici je i promítací plátno.

Horní sál restaurace nabízí volný, vzdušný prostor až pro 100 osob, k dispozici je vlastní bar a zázemí. Je možnost využít i dalšího menšího přilehlého sálu jako tanečního parketu.

V přízemí restaurace lze využít kapacity FORMANKY pro 40 osob a dalších 40 míst je k dispozici u bowlingové dráhy a v zadní části restaurace kde je možnost zahrát si kulečník, šipky, stolní fotbal aj. Restaurace je také vybavena 2 velkoplošnými TV, kde je možné sledovat sportovní kanály.

V sezóně je pro naše hosty připravena také zahrádka s kapacitou 90 míst s výhledem na sportovní a relaxační areál, který je v provozu celoročně.

Kontakt & Rezervace